Anonimowi Hazardziści

MITINGI AH I STRONA INTERNETOWA SĄ ZARZĄDZANE I UTRZYMYWANE PRZEZ WSPÓLNOTĘ AH. JEŻELI TRAFIŁEŚ TU Z INNEJ STRONY LUB Z LINKU CHCEMY ŻEBYŚ WIEDZIAŁ, ŻE:
Wspólnota AH nie ma powiązań z żadną sektą, grupą wyznaniową, partią polityczną, organizacją czy instytucją, nie zajmuje stanowiska w żadnych sprawach zewnętrznych oraz nie użycza nazwy żadnym pokrewnym organizacjom.

Menu

Spływ kajakowy na rzece Wkrze

Zapraszamy na kolejny Spływ Kajakowy poświęcony pamięci Marka "Kioskarza"

Warszawska grupa AH "Jedynka" zaprasza po raz ósmy na spływ kajakowy wspólnoty AH poświęcony pamięci Marka Kioskarza.
Spływ odbędzie się dnia 16 czerwca 2018r na rzece Wkrze na odcinku od miejscowości Siciarz do miejscowości Rydzyn Włościański. Po około 15 kilometrach od startu w Bieżanach zaplanowana jest przerwa na posiłek zupa + grill. Spływ zaczynamy oczywiście jak w zeszłym roku od spotkania w Warszawie parking pod Torwarem ul Łazienkowska okolo godziny 6.45\7.00 i tam kończymy. Jak zwykle kajaki są dwu osobowe z ewentualną dostawką na małe dziecko. Koszt spływu tak jak w zeszłym roku 80 zł od osoby . Reszta szczegółów oraz zapisy (wpłaty) najpóźniej do końca maja pod numerem tel 502597903 Darek. Ilość miejsc ograniczona. Proszę o przekazanie informacji na mitingach.

Zapraszamy
Serdecznie

 

© anonimowihazardzisci.org
Realizacja: 2012 rok